O firmie

Firma KORPCAR działa na warszawskim rynku usług motoryzacyjnych już od 30 lat. Naszym Klientom oferujemy pełną gamę usług z zakresu blacharstwa i lakiernictwa samochodowego. Posiadamy rozbudowany, nowoczesny park maszynowy i wieloletnie doświadczenie w naszej branży. Usługi wykonujemy profesjonalnie, przy użyciu oryginalnych części zamiennych i materiałów lakierniczych.

 

Realizujemy wszystkie zlecenia z zakresu naprawy elementów karoserii, wymiany skorodowanych detali, usuwania uszkodzeń lakieru i lakierowania nadwozia. Naszą specjalnością jest naprawa samochodów mocno rozbitych połączona z odtworzeniem geometrii nadwozia na płycie specjalistycznej, jak również odbudowa starych samochodów. Dla Klientów firm ubezpieczeniowych oferujemy możliwość rozliczeń bezgotówkowych oraz wynajęcia samochodu zastępczego. Współpracujemy z większością firm ubezpieczeniowych na terenie kraju.

 

 

Naszym celem jest zadowolenie Klienta, dlatego wszystkie naprawy wykonujemy terminowo i w jak najlepszej jakości. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszego warsztatu, przy ul. Instalatorów 3b w Warszawie.